Zakończyliśmy przyjmowanie prac na 10 edycję Obiektywnie śląskie!!!

Wczoraj tj.15 września o północy zakończyliśmy przyjmowanie prac na X jubileuszową edycję konkursu na najlepsze fotoreportaże i filmy o Śląsku – Obiektywnie śląskie. Przez 1,5 miesiąca, od 1 lipca do 15 września napływały do nas: fotoreportaże (3-7 zdjęć), krótkie filmy (max.2 min) i fotokasty (max. 2 min) w tematyce: ŚLĄSKA DUSZA.

Nadesłano 216 prac konkursowych, w tym :
➡ 188 fotoreportaży
➡ 19 filmów
➡ 9 fotokastów

Wszystkie prace są dostępne na stronie konkursowej: http://obiektywnieslaskie.pl/fotoreportaz/?oceniaj
Zachęcamy do ich oglądania, ponieważ napłynęło bardzo wiele ciekawych i niezwykle oryginalnych prezentacji śląskiej duszy.

Teraz prace trafią w ręce selekcjonerów konkursu a następnie jurorów. I to właśnie jury w składzie: Tadeusz Rolke, Tomasz Sikora, Adam Sikora, Antoni Cygan oraz Jacek Joostberens wybierze tegorocznych zwycięzców 10. jubileuszowej edycji.

Przypominamy, że internauci również mogą głosować na swoją ulubioną pracę i w ten sposób zdecydować o przyznaniu nagrody publiczności. Głosowanie internautów trwa do 17 października do północy!!!

Wyniki tegorocznej edycji konkursu poznamy na wielkim FINALE 18 października (piątek) w NOSPR o godz. 18:00. Podczas gali finałowej zostanie tradycyjnie zaprezentowana WYSTAWA najlepszych prac tegorocznej edycji a także ALBUM jubileuszowy, prezentujące nagrodzone prace minionych edycji.

Na tegorocznych laureatów czekają atrakcyjne NAGRODY: m.in. profesjonalny aparat firmy FujiFilm i aparaty typu Instax, drukarka do profesjonalnych wydruków firmy Epson, nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3500 zł, statyw firmy Manfrotto, pobyty weekendowe w leśniczówkach, vouchery na profesjonalne wydruki w Laboratorium Fotosilesia, roczne prenumeraty Digital Camera, vouchery na kolację w Szybie Maciej, biżuteria z węgla i srebra. Tradycyjnie wybrane zostaną najgryfniejsze prace tej edycji.