Zakończenie przyjmowania prac. Głosowanie nadal trwa!

15 września, o północy zakończyliśmy przyjmowanie prac na IX edycję konkursu fotograficzno- filmowego Obiektywnie śląskie.

W tym roku napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń,  nadesłano aż 302 prace konkursowe!!! W tym:

  • 246 fotoreportaży
  • 29 fotokastów
  • 27 filmów

Przypomnijmy, że hasłem przewodnim tegorocznej edycji był: ŚLĄSK: CODZIENNY/NIECODZIENNY. Od 2 lipca do 15 września można było przesyłać swoje fotoreportaże (składające się z od 3 do 7 zdjęć), krótkie filmy (max.2 min) i fotokasty (również 2 min.).

Obecnie wszystkie prace trafiły w ręce selekcjonerów konkursu, którzy dokonują pierwszego etapu wyboru. Następnie jury w składzie : Lech Majewski, Adam Sikora, Jacek Joostberens oraz Antoni Cygan wyłoni laureatów konkursu. Nowością tej edycji jest możliwość dodatkowego wyboru przez jury najlepszego zdjęcia Obiektywnie śląskie 2018!!!

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas WIELKIEGO FINAŁU, w piątek 19 października w katowickim NOSPR-ze o godz. 18:00.

Niemniej jednak internauci mogą cały czas głosować na swoje ulubione prace i w ten sposób zadecydować, komu przypadnie nagroda publiczności. Głosowanie publiczności trwa do 18.10. Wystarczy wejść na stronę: https://obiektywnieslaskie.pl/

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom, za wzięcie udziału w konkursie i podzielenie się z nami swoją wizją codziennego i niecodziennego Śląska. Otrzymaliśmy wiele fantastycznych prezentacji, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, ze Śląsk to prawdziwa kopalnia pomysłów, a  tych fotograficznych i filmowych szczególnie.