Z X wystawą Obiektywnie śląskie na dworcu PKP w Katowicach

Jak co roku mniej więcej o tej porze pojawiamy się z wystawą najlepszych fotoreportaży Obiektywnie śląskie na Dworcu PKP w Katowicach. Nie mogło być inaczej przy wystawie jubileuszowej. Od soboty przez co najmniej miesiąc (od 14.03-15.04) można podziwiać laureackie prace prezentujące ŚLĄSKĄ DUSZĘ w hali głównej dworca. Zawsze bardzo czekamy na tą lokację wystawy, ponieważ w tym miejscu mają szansę ją zobaczyć nie tylko mieszkańcy naszego regionu, ale również turyści z kraju i zagranicy. Dziękujemy serdecznie administracji dworca za współpracę a firmie MGM Expo za wspaniały system wystawienniczy i montaż wystawy.
Za nami niezłe tournée. Prezentowaliśmy się już w NOSPR-ze, Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego, Szybie Maciej i Kinie Kosmos. Równolegle wystawę można oglądać w Agorze Bytom i w Laboratorium Fotosilesia (pojedynczych autorów).
Oczywiście wychodzenie obecnie nie jest wskazane, niemniej jednak dla niektórych ta trasa to codzienna droga do i z pracy. A ci, którzy zostali w domach mogą podziwiać wystawę w świetnych fotografiach autorstwa Pauliny Steć 🙂