Wielki finał X edycji Obiektywnie śląskie w NOSPR-ze

Serdecznie zapraszamy na Jubileuszową Galę Finałową X edycji konkursu Obiektywnie śląskie, która odbędzie się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, w piątek 18 października o godzinie 18:00. Podczas Gali Finałowej poznamy LAUREATÓW X edycji konkursu na najlepsze fotoreportaże, filmy i fotokasty o Śląsku- Obiektywnie śląskie, ponadto tradycyjnie oficjalnie otworzymy WYSTAWĘ najlepszych fotoreportaży 2019. Niespodzianką tego wieczoru będzie PREMIERA ALBUMU z laureackimi pracami z dotychczasowych dziewięciu edycji konkursu.

Muzycznie umili nam ten wieczór trio Pauliny Atamańskiej. W składzie: Paulina Atamańska (piano), Patrycja Wybrańczyk (perkusja), Adam Tadel (kontrabas). Trio zaprezentuje się nam w aranżacjach jazzowych.

Przypomnijmy, że motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było hasło: ŚLĄSKA DUSZA. Prace można było przesyłać od 1 lipca do 15 września. Napłynęło 216 prezentacji konkursowych, w tym: 188 fotoreportaży, 19 filmów i 9 fotokastów. Laureatów X, jubileuszowej edycji wybierze JURY w składzie: Tadeusz Rolke, Tomasz Sikora, Adam Sikora, Antoni Cygan oraz Jacek Joostberens.

Do 17 października trwa GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI. Wystarczy wejść na stronę konkursową i kliknąć kciuk przy ulubionym fotoreportażu, filmie czy fotokaście: http://obiektywnieslaskie.pl/fotoreportaz/?oceniaj

Na laureatów X edycji czekają atrakcyjne NAGRODY: profesjonalny aparat firmy FujiFilm i aparaty typu Instax, drukarka do profesjonalnych wydruków firmy Epson, nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3500 zł, statyw firmy Manfrotto, pobyty weekendowe w leśniczówkach, vouchery na profesjonalne wydruki w Laboratorium Fotosilesia, roczne prenumeraty Digital Camera, vouchery na kolację w Szybie Maciej, biżuteria z węgla i srebra. Tradycyjnie wybrane zostaną najgryfniejsze prace tej edycji.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/2473452902741677/

SPOT PROMUJĄCY WIELKI FINAŁ: