Gala Finałowa XI edycji w NOSPR-ze 23 października

Gala finałowa XI edycji konkursu fotograficzno-filmowego Obiektywnie śląskie odbędzie się 23 października (piątek) o godzinie 18:30 (UWAGA godzina została zmieniona w stosunku do pierwotnej wersji!!!) w budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia  (II piętro – widok na Spodek) ul. Plac Wojciecha Kilara 1.

Podczas finału poznamy laureatów konkursu, których wyłoniło jury w składzie: Tadeusz Rolke, Tomasz Sikora, Adam Sikora, Antoni Cygan oraz Jacek Joostberens. Autorom najlepszych fotoreportaży, filmów i fotokastów zostaną wręczone nagrody. Zaprezentujemy prace finalistów tegorocznej edycji. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabraknie akcentu muzycznego. Wystąpi zespół THEOS & VINCENTS  w repertuarze jazzowym, w składzie: Franciszek Raczkowski – fortepian, Michał Aftyka – kontrabas, Stefan Raczkowski – perkusja.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: nagrody rzeczowe o wartości 3000 zł, aparat bezlusterkowy FujiFilm X-T30 z obiektywem XF18-55 oraz Instax FujiFilm, drukarka do profesjonalnych wydruków firmy EPSON​ SC-P700 wraz z papierem fotograficznym, statyw podróżny Befree Advanced od Foto7, weekendowe pobyty w nadleśnictwach Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, turbogolf w Kopalni Guido, voucher na wydruk zdjęć, biżuteria z węgla i srebra firmy Brokat oraz kosmetyki z węgla od Sadzy Soap, wejściówki do Kopalni Guido i Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach.

W związku z sytuacją w jakiej się obecnie znajdujemy,  finał odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego i liczba miejsc jest ograniczona (po uprzednim zaproszeniu i potwierdzeniu).

Głosowanie publiczności trwa do dnia przed wielkim finałem czyli 22 października, do północy! Wystarczy wejść na stronę http://obiektywnieslaskie.pl/fotoreportaz/?oceniaj  i kliknąć kciuk pod swoim ulubionym fotoreportażem, filmem czy fotokastem.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.
Zadanie współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.