konkurs na fotoreportaż, film i fotokast

Wielki finał VIII edycji Obiektywnie śląskie w NOSPR-ze

Serdecznie zapraszamy na finał VIII edycji konkursu fotograficzno-filmowego Obiektywnie śląskie,  który odbędzie się  20 października (piątek) o godzinie 18:00 w budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, ul. Plac Wojciecha Kilara 1.
Podczas finału poznamy laureatów VIII edycji Obiektywnie śląskie, których wyłoniło jury
w składzie: Lech Majewski, Adam Sikora, Antoni Cygan, Jacek Joostberens oraz Joanna Wnuk-Nazarowa. Zaprezentujemy wszystkie nagrodzone prace,  nastąpi również uroczyste otwarcie wystawy najlepszych fotoreportaży 2017 roku, która będzie prezentowana m.in.w NOSPR-ze, Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego, Dworcu PKP, Kinie Kosmos i wielu innych miejscach Katowic i województwa śląskiego.
Atrakcją wieczoru będzie występ zespołu Harmony Trejo w repertuarze jazzowym. Wystąpią Jakub Hubicki- akordeon, Bartłomiej Chojnacki -kontrabas i Maciej Cisło- gitara.
Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było hasło ŚLĄSK & ZABAWA. Otrzymaliśmy 145 prac konkursowych, w tym 131 fotoreportaży, 8 filmów oraz 6 fotokastów,  prezentujących Śląsk w niezwykle barwny, różnorodny i interesujący sposób. Fotoreportaże, krótkie filmy i fotokasty można było przesyłać od 3.07 do 15.09.2017. Wszystkie prace są dostępne na stronie konkursu: http://obiektywnieslaskie.pl/.
Do 19 października można jeszcze głosować na swoje ulubione prace, wchodząc na stronę i klikając kciuk przy danym fotoreportażu, filmie czy fotokaście i w ten sposób współdecydować o nagrodzie publiczności.
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody, w tym nagrody rzeczowe o łącznej wartości
2000 zł, vouchery na profesjonalne wydruki o wartości 2000 zł,  voucher o wartości 1000 zł na monitor firmy Eizo, weekendowe pobyty w leśniczówkach dla 2 osób, statyw firmy Manfrotto, vouchery na kolację w restauracji Szybu Maciej, biżuteria firmy Brokat i wiele innych.  Więcej informacji na stronie konkursu.
Link do wydarzenia na FB:  https://www.facebook.com/events/1822738214407470/

Kategorie: